نویسنده ابوالفضل قاسمی

مربی پلوتن کریستوفر نولان دو بار «اپنهایمر» را دیده است، اما هنوز «اصل» را نمی‌فهمد: «این اس- درست بالای سرم رفت»

ابوالفضل قاسمی - ۱۵ دی ۱۴۰۲

کریستوفر نولان اخیراً در حین دریافت جایزه بهترین کارگردانی در مراسم حلقه منتقدان فیلم نیویورک، از برخورد غیرمنتظره ای با منتقدی از آثارش گفت. فیلمساز به اتاق گفت که مربی پلوتن او در اواسط تمرین ناگهان فیلم علمی تخیلی او “Tenet” را صدا زد و گفت “این چند ساعت از زندگی من است و دیگر هرگز برنخواهم گشت.”

جن شرمن، که اولین مربی دوچرخه سواری استخدام شده توسط پلتون بود، اکنون پاسخی به سخنرانی نولان منتشر کرده است و از اینکه کارگردان در کلاس های او شرکت می کند، ابراز قدردانی می کند، حتی اگر افشاگری در شرایط ناخوشایند باشد.

«روز بزرگی برای من است، وقتی می‌آیم تا بفهمم که کریستوفر نولان، یکی از فیلم‌سازان برجسته قرن بیست و یکم، می‌داند من کی هستم. من هیجان زده بودم. و سپس من مقاله را خواندم. “گوش بده. سال 2020 بود. زمان تاریکی بود. من روی سکو هستم، کلاس کوچکم را تدریس می کنم، و دهانم را از دست می دهم، طوری که به آن معروف هستم. و من در مورد فیلمی که شب قبل دیده بودم نظر تصادفی می دهم. به نظر شما چه شانسی وجود دارد که کارگردان فیلم مذکور حدود چهار سال بعد این کار را انجام دهد؟ این فقط برای من اتفاق می افتد.»

شرمن با ابراز اشتیاق برای برخی از کارهای اخیر نولان ادامه داد و گفت که او «اپنهایمر» را که دنباله کارگردانی است، نه یک بار بلکه دو بار دیده است. اگرچه او هنوز “Tenet” را دریافت نمی کند.

شرمن گفت: “من ممکن است یک دقیقه از آنچه در” Tenet “اتفاق می افتد را درک نکرده ام. اما من “اپنهایمر” را دو بار دیده ام. و این شش ساعت از زندگی من است که من هرگز نمی خواهم پس بدهم. ”

ویدیوی شرمن با دعوت به نولان برای پیوستن به حضوری وی برای یک کار ، به پایان می رسد.

“آقای. نولان ، من از شما دعوت می کنم تا با من در استودیوی Peloton سوار شوید. شما می توانید کلاس من را نقد کنید. به شما خوش خواهد گذشت شما در ردیف اول خواهید نشست و من به شما قول می دهم که بدون توهین خواهد بود.”

نولان ، که هم اکنون برای تبلیغ “Oppenheimer” در مدار جوایز کار می کند ، هنوز هیچ برنامه ای را برای ویژگی بعدی خود اعلام نکرده است. علاوه بر این ، قبلاً هیچ درس Peloton با دوربین IMAX فیلمبرداری نشده است. اینها چیزهایی است که قابل تامل است.

ویدیوی شرمن را در زیر تماشا کنید.

مطالب مرتبط با این مطلب
دیدگاه های ارسال شده
بستن منو